O NÁS

Historie a současnost

Základní kámen firmy ELPO byl položen v roce 1990, kdy vznikla firma Petr Krupička, ELPO, kabelové sítě. Byla to první soukromá firma na území Prahy, která dostala oprávnění zasahovat do energetické soustavy. Postupem času se původní firma rozšířila a v roce 2004 se transformovala na společnost s ručením omezeným.

V současné době firma čítá kolem 30 zaměstnanců, v Praze má kvalitní zázemí v provozovně ve Stodůlkách v ul. Za Mototechnou a specializuje se na projektování a výstavbu zařízení pro energetiku a údržbu rozvodných sítí. ELPO, kabelové sítě VN a NN, s.r.o. je stabilní firma s propracovanou organizační strukturou a je držitelem certifikátu ISO 9001. Hlavním obchodním partnerem je PRE distribuce, a.s., zakázky pro PREdi, a.s. prezentují až 90% ročních obratů.

Jednatelé firmy jsou Petr Krupička, Iva Krupičková, Ing. Martin Krupička a Ing. Tomáš Krupička. Firma se zabývá převážně výstavbou a rekonstrukcemi rozvodných zařízení PREdistribuce, a.s.

Od roku 2016 máme vlastní geodetické oddělení, které se specializuje na zeměměřickou činnost energetických sítí PREdistribuce, a.s.. Rovněž nabízí své služby ostatním firmám i občanům v oblasti inženýrské geodezie a katastru nemovitostí.

Struktura společnosti